Korkové podlahy do Vašeho bytu

Rozhodli jste se pro rekonstrukci Vaší domácnosti a rádi byste se zaměřili také na výměnu podlahy?

korková podlaha
ilustrační foto: meister-podlahy.cz

Korkové podlah jsou ideálním typem podlahy také do obývacích a jiných obytných místností. Mohou se také pokládat s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením. V nabídkovém katalogu společnosti Meister najdete podlahy, které se mohou stát chloubou Vaší domácnosti. Společnost Meister doporučuje do dětských pokojů i do ložnic umístit korkové podlahy.

K výhodám korkových podlah bezpochyby patří jejich elegantnost. Korek je materiál, který je měkký, pružný, ale i teplý a tichý. Pohybujete-li se v pohodlí domova rádi pouze v ponožkách, pak právě korkové podlah Vám tento komfort umožní. Korkové podlahy jsou také velmi odolné vůči vysoké zátěži. Tuto jmenovanou vlastnost umožňují u korkových podlah fóliové povrchy.

Kromě toho je korek velmi odolný přírodní materiál. S korkovými podlahami šetříte také životní prostředí, neboť nedochází ke kácení stromů. K výrobě korkových podlah jsou použity korkové duby.  Korkové podlah jsou také vynikajícími pohlcovači hluku. Korkové podlahy společnosti Meister si můžete prohlédnout na této webové adresewww.meister-podlahy.cz/korkove-podlahy/.Kromě korkových podlah najdete u společnosti Meister také velké spektrum antistatických podlah. Tento druhý jmenovaný druh podlah se může pochlubit speciální antibakteriální a antistatickou povrchovou úpravou. Díky technologii Microban® antistatické podlahy poskytují vysoký úroveň ochrany proti mikrobům a elektrickému poškození.