Mokré čištění koberců Olomouc

Rádi byste se před velikonočními prázdninami vrhly na jarní úklid, jehož součástí by bylo také čištění koberců? Se společností Šachmat nemusí zůstat pouze u plánování, neboť tato firma Vám velmi ráda pomůže dostat z vašich koberců nečistoty i prach.

cisteni kobercu
ilustrační foto: sachmat.com

Šachmat provádí čistění koberců pomocí tzv. extrakčního způsobu. Tato metoda spočívá v mokrém čistění.

Společnost Šachmat k tomuto mokrému čistění uskutečňuje za pomocí kvalitních přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií. Služeb naší společnosti můžete využít také ve večerních hodinách nebo o víkendech. Obávat se nemusíte ani dlouhého schnutí, pak je Váš strach naprosto zbytečný, neboť nejen samotné čištění, ale také schnutí je velmi rychlé. Ptáte-li se nyní proč právě mokrým čistěním vyčistit Vaše koberce, pak odpověď naleznete na této webové adrese www.sachmat.com/cisteni-kobercu/.

S mokrým čištěním koberců Olomouc mnohem efektivněji dosáhnete odstranění nečistot všech druhů. Pomocí čistícího média společně s extrakčním kartáčovým čištěním je možné odstranit také velmi rychle mastné skvrny a veškerou hloubkovou špínu. Mokré čištění má i hygienický přínos, neboť nedochází pouze k odstranění nečistot, ale také roztočů, kteří se velmi rádi umisťují právě v kobercích i sedacích soupravách.

Mokré čištění se doporučuje zejména alergikům i domácnostem, kde se pohybují zvířata a malé děti. Je vhodné si nechat vyčistit koberce i sedací soupravy alespoň jednou ročně. V neposlední řadě můžete pomocí extrakčního čistění docílit regenerace vlasů. Tato metoda obnoví vizáž i vlastnosti Vašich koberců.