Nízkoenergetické domy od firmy Stavex

Také toužíte po moderním bydlení, které by vám nabídlo veškerý potřebný komfort? Každý z nás má o svém bydlení jiné představy a shodnout se na nich bývá téměř nemožné. Na čem však lidé najdou shodu téměř vždy?

dům
ilustrační foto: stavex.cz

Je to v tom, že jejich bydlení musí být moderní v tom smyslu, že budou snižovány náklady na energie. Každý kdo sleduje média a zajímá se o novinky, ví, že díky moderním technologiím je dnes možné každý dům v tomto směru vylepšit a úplně jiná situace pak je v případě stavby úplně nových domů. Ty si můžete postavit v nízkoenergetické variantě. Tento typ staveb je definován ze zákona a tak si můžete být jistí, že výrazně ušetříte na svých účtech za vytápění.

Nízkoenergetické domy se tak staly hitem. Také plánujete postavit si vlastní dům a právě nízkoenergetická varianta vás zaujala? To je dobrá zpráva. Nejen že v budoucnu ušetříte na vytápění, ale budete také mnohem šetrnější k životnímu prostředí. I nízkoenergetické domy jsou stavěny v tzv. variantách na klíč – můžete si tak předem vybrat svůj typizovaný dům. V každé konkrétní stavbě lze samozřejmě oproti nákresům provést změny, například v dispozicích jednotlivých pokojů. Domy je také možné doplnit o garážová stání nebo o pergolu, která vám zpříjemní horké letní dny.

Jestliže chcete bydlet ve vlastním domě co nejdříve, musíte začít řešit jeho stavbu. Už jste si vybrali stavební společnost? Jestli ještě váháte, rádi bychom vám doporučili stavební společnost Stavex, která má na svém kontě řadu velice kladných referencí. Specializuje se právě na stavbu nízkoenergetických domů. Vybrat si samozřejmě můžete i variantu domu bez této úpravy. Vše záleží jen na vás. Podrobnější informace můžete najít online na internetové adrese www.stavex.cz. Zde si můžete prohlédnout i návrhy jednotlivých domů, včetně půdorysů a doplňujících informací.

One thought on “Nízkoenergetické domy od firmy Stavex

  1. Máte prosím zkušenost s dřevobetonovými nízkoenergeickými domy?

Comments are closed.