Dětské koberečky k Vánocům

Vybavujete dětský pokojíček pro Vaše děti a rádi byste do toho pokoje pořídili také kvalitní dětské koberce? Inspirací se Vám může stát nabídkový katalog společnosti Vopi. Dětské koberce od Vopi zaručují bohatou nabídku motivů s oblíbenými dětskými pohádkovými postavičkami i nekončící zábavu.

dětský koberec monsters
ilustrační foto: vopi.cz

Dětský pokoj Vašich dětí  můžou zdobit kreslené pohádkové postavičky od Walt Disney, jako je například Méďa Pú nebo Minie. Velmi oblíbené jsou také koberce s motivem dětských postaviček, které jsou dětem velmi dobře známé prostřednictvím večerníčků. Jedním z nejoblíbenějších večerníčků jsou Pat a Mat. Také oni jsou zastoupeni na dětských kobercích od Vopi.

Objednat si je na této webové adrese www.vopi.cz můžete při jízdě na motorce, s nářadím i při stavbě zdi. K velmi žádaným typům dětských kobercůpatří také motivy skákacích panáků, „Člověče nezlob se“, Monopoly nebo Twister. Takovéto koberce nejen, že budou kvalitní pokrývkou podlah v dětském pokoji, ale budou sloužit také k zábavě Vašich ratolestí.

Dětské koberce od Vopi Vás okouzlí také pestrými barvami i nabídkou materiálů. Koberce od Vopi nejsou určeny pouze nejmenším dětem, ale také těm starším, proto nesmí v nabídce této společnosti chybět koberce s motivem dresu slavného fotbalisty Messiho nebo oblíbené seriálové postavy Ben 10.

Ve Vopi však neseženete pouze dětské a kusové koberce, ale také nášlapy na schody, které jsou jedinečnou ochranou před poškozením schodů. Chrání také uživatele schodů před zraněním. Nášlapy na schody Esostep a Topstep skvěle drží na schodech.